E-kniha Český strakatý pes

Pokud si nejste jisti, zda je český strakatý pes vhodné plemeno pro Vás a pro Vaši rodinu, doporučuji Vám přečíst si tuto e-knihu. Snažila jsem se zde popsat naše společné příhody, čím vším mě strakáči překvapili, jaké problémy jsme překonávali, ale také kolik krásných chvil jsme prožili. Možná Vám tato e-kniha pomůže se správně rozhodnout.

Jestliže jste se pro toto plemeno opravdu rozhodli, můžete zde nalézt rady jak se postarat o malé štěně, na co si dát při výchově pozor, jak se připravit na výstavu, jaké aktivity můžete se strakáčem podnikat, jak založit chovatelskou stanici, co vše je potřeba udělat, když se rozhodnete svého strakáče uchovnit a odchovávat štěňátka.

Kniha původně vyšla v tištěné podobě, ale je již několik let rozebrána a dotisk se neplánuje. Proto jsem se rozhodla nabídnout ji zájemcům alespoň v elektronické podobě ve formátu PDF.

Chcete se podívat na pár stránek knihy?

Stáhněte si ukázku a prolistujte si prvních pár stránek.

E-knihu Český strakatý pes si můžete objednat prostřednictvím formuláře níže

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.


Jak nákup e-knihy funguje?

Po vyplnění objednávkového formuláře se vám zobrazí platební údaje. Dorazí vám také na e-mail společně s fakturou. Jakmile platbu uhradíte (nezapomeňte uvést variabilní symbol) a dojde k jejímu připsání na účet, kniha vám přijde obratem na vámi uvedený email. 

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte