NÁVŠTĚVA BERTÍKA (QUERCUS) A BUGINKY (MAJORÁNKA), FOTKY BARČI (QUINOA)

Minulý týden jsem tu měla dvě moc milé návštěvy.  Při výletu se tu zastavili majitelé Berta (Quercus), aby mi ukázali, jak nyní vypadá. Byla jsem nadšená, pejsek není vysoký a je moc pěkný. Udělat nerozmazanou fotku bylo ale dost těžké, protože měl hodně práce s prozkoumáním celé zahrady a potom už se nudil, tak začal trochu zlobit. Snad ale na fotkách bude vidět, jak pěkný je to pejsek.

Druhá návštěva, která se zde zastavila byla majitelka s Buginou – Majoránkou. Moje chovatelské srdíčko bylo opět spokojené, Majoránka se mi líbila. Tu ale nejvíce zajímaly kočky ve volieře, ale fotky se dělaly o něco lépe než u Bertíka. Dle majitelky je Majoránka povahově úžasná.

Majitelům ještě jednou děkuji, že si na nás vzpomněli, a že si našli chvilku, aby se tu zastavili. Je opravdu milé vidět, jak štěňata, která jsem naposledy viděla v osmi týdnech nyní vypadají a slyšet zkušenosti majitelů.

Nakonec ještě dorazily fotografie Barči – Quinoa.  Také děkuji. Její majitelé se o víkendu zúčastnili akce Štěňata strakatá, kde se setkali s bráškou Fíkem – Quedius a taťkou Brucem. Určitě si akci všichni parádně užili.

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH M BONASA SORBUS, VRH Q BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.