VŠECHNA ŠTĚŇATA Z VRHU CH JSOU JIŽ DOMA

Jak bylo naplánováno v pátek 24. listopadu k nám znovu přijel pan veterinář. Všechna štěňata pečlivě prohlédl a vyplnil nám formulář o kontrole vrhu. Výsledek kontroly byl výborný. Všechna štěňata mají nůžkový skus, správný počet řezáků, psi slezlá varlata, žádný zálomek, žádná kýla.  V sobotu jsme ještě všem udělali poslední fotografie s výbavou a  v neděli mohla odjet první štěňata domů.  Jako první odjel dopoledne Chroust. Jméno mu zůstane stejné  a bude mít parádní společnost. Bude bydlet v Orasíně  s tátou Daskem, strejdou Elfem z Česlova a společně s ním bude řádit Kašpar z Majklovy zahrady. Druhá od nás odjela Chiméra. Ta se bude jmenovat Rozárka a cestovala do Prahy 5. Odpoledne odjela další fenka Chirita. Majitelé jí také nechají stejné jméno a bydlet bude v Nových Jirnech. Ve výběhu nám po nedělních odjezdech zůstal Chrostík a Chipmunk. Společně ještě řádili a také spali v pelíšku. Chrostík, který dostal od majitelů jméno Kryšpín,  odjel v pondělí odpoledne do Prahy 6.  Poslední štěně z vrhu Ch – Chipmunk tu s námi měl být ještě  do soboty 2.12. Hned po odjezdu Kryšpína jsme ho začali rozmazlovat. Mohl běhat všude a na hraní měl hned 3 fenky. Mámu, starší sestru Cocu a tetu Malinu. Řádil s nimi,  až je postupně všechny utahal. Nejvíce si sním ale stále hrála máma Limetka. Také jsme ho trochu učili gaučink, šlo mu to skvěle. Jen  na to, aby vylezl nahoru na kanape,   měl ještě krátké nožičky.  V sobotu ráno jsem připravila poslední výbavu a v 11 hodin dopoledne od nás odjel na dlouhou cestu až do Bratislavy Chipmunk, který se bude jmenovat Hektor. Doma by mu také nemělo být smutno. Už tam na něj čeká strakatý kamarád Ares z Ratinky.

Všem štěňatům z vrhu Ch přejeme krásný, veselý, zajímavý, dlouhý a šťastný život. Jejich páníčkům přejeme, aby byli se svým strakatým kamarádem spokojeni a nikdy nelitovali, že se rozhodli pro toto báječné plemeno.

Tento vrh byl Limetky poslední. Vzhledem k věku a k počtu vrhů už bude jen odpočívat. Byla opravdu úžasná máma. Obdivovala jsem jak se štěňatům věnovala, jak o ně pečovala a také si s nimi trpělivě hrála a přitom je vychovávala.  Limčo DÍKY!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, NOVINKY, VRH CH BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na VŠECHNA ŠTĚŇATA Z VRHU CH JSOU JIŽ DOMA

Komentáře nejsou povoleny.