NOVINKY A POZDRAVY

Hrozně dlouho jsem se nedostala na doplnění novinek. Nejprve jsem jezdila po doktorech, což souvisí s  mou plánovanou operací kyčle a pak mě sluníčko lákalo na zahradu.

Mezitím mi dorazila hromada pozdravů a fotografií od majitelů našich odchovů. A tak se s nimi podělím.

Nejprve pozdrav od Afrika – Fíka. Je z našeho prvního vrhu, bydlí v Liberci a majitelka píše, že je stále ve formě a měla radost, že v našem posledním vrhu Q se objevil jeho jmenovec. 🙂

AFRIK – FÍK

 

Další pozdravy byly od vrhu M. Meruzalka – Orinka a Malina – Žofka, se mají dobře, byly jim již 3 roky a dělají majitelům radost. Žofka má doma také nového chlupatého kamaráda.

MERUZALKA – ORINKA

MALINA – ŽOFKA

Následovaly pozdravy od štěňat z vrhu Q. Rostou jako z vody – u některých doslova, protože vodu milují. Mám radost, že jsou všechna pěkná,  některá  jsou podobná taťkovi , jiná  Jeřabině.

QUEBRACHO – RILEY

Jedním ze štěňat, která jsou podobná taťkovi je Riley. Na cvičáku se setkal se svým bráškou Bertem (Quercus)

QUINTO – TOBÍK

Tobík byl nejdrobnější pejsek a když jsem viděla,  jak nyní vypadá, těžko jsem uvěřila, že ten „obřík“  je náš malý QUINTO.  A je také fešák po taťkovi.

QUEDIUS – FÍK a ESTRAGON – MAX

Oba naši odchovanci si neskutečně „sedli“ a jejich panička píše o Maxově velké trpělivosti s Fíkem.

QUINOA – BARČA

Barča a Fík jsou k mé velké radosti podobné mámě Jeřabině.  Také jsem dostala včera video, na kterém Barča neskutečně řádila v domácím rybníčku na zahradě. Miluje vodu a dle majitelky je to „kachna“. Což Jeřabina zase až tak není.

QUERULA – TÝNA

Do krásy roste také Týnka. Poslední zpráva od majitelky byla, že Týnka parádně zvládla víkendový pobyt ve skalách (majitelé jsou „lezci“) a že tam potkali naší KOPŘIVU – KAZI. Holky se prý společně báječně vyběhaly. Škoda, že nedorazily žádné fotografie, od Kopřivy jsem nedostala zprávy ani fotky hodně dlouho. Ale mám radost, že je v pořádku.

A CO NAŠE SMEČKA?

Bohužel holky toho nyní se mnou moc nenacourají a tak jsou neskutečně šťastné, když přijede dcera s vnoučaty a trochu je vyvenčí.

a jinak mi dělají společnost na zahradě. Sice toho moc nepomohou, jen pořádně hlídají, nikdo kolem neprojde bez jejich povšimnutí. A já jsem ráda, že tam nejsem sama. Naposledy mi asistovaly při stavbě vyvýšeného záhonu. Dělala jsem ho také tak trochu kvůli nim. Protože vloni mi sklidily všechny jahody, neochutnala jsem ani jednu a mrkev už jsem raději ani nesázela. Záhon jsem dokončila a doufám, že při jeho výšce sklidím alespoň něco z úrody sama, i když při jejich vynalézavosti nevím nevím. :-).

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.