KRYCÍ VÝLETY ZA ARGEM – ARAGONITEM ZE STUDNIC 14.6. a16.6.2012

Na čtvrtek 14. června jsme dle výsledku testu na progesteron a domluvy s panem veterinářem jeli s Cibulkou na první doporučené krytí. Z domova jsme vyjížděli po desáté hodině, měla jsem totiž domluveno, že moje auto, které bylo v Kralupech již týden na opravě bude konečně hotové. Ale samozřejmě nebylo a my  jsme se zdrželi zbytečně 3 hodiny. Když se daří, tak se daří :-(.

Do Vysokých Studnic jsme dorazili kolem půl páté. Argo žije v krásné krajině společně se spoustou dalších zvířátek. Cibulku ale nezajímaly volně pobíhající slepice, kachny a za ohradou králící, oslice a ovečky. S Argem se očichali, začali si hrát a nakonec došlo i k tomu, kvůli čemu jsme tam přijeli.  Po krytí se Cibulka teprve  rozhlížela po okolí. Už si všimla slepic, prohlédla si pořádně psí ubytování, skoro to vypadalo, že se tam chystá zabydlet.  My jsme se ale rozloučili, domluvili se, že opět přijedeme v sobotu na doporučené překrytí  a vyrazili zpět směr Kralupy. Auto jsme vyzvedli v půl deváté večer a pokračovali  k domovu. Návrat domů kolem desáté večer. Den to byl opravdu náročný.

Při cestě domů jsem zjistila,  že auto se opravit nezdařilo, doufám, že s krytím to bude jinak a že se  v polovině srpna  dočkáme  strakatých štěňátek.

Doplnění ze soboty 16.6.2012.

Opět jsme si udělali s Cibulkou krycí výlet. Tentokrát už se Argo nezdržoval žádným očucháváním a formalitami, hned jak jsme zavřeli vrátka od zahrady, chopil se činu, A než jsme se rozkoukali, byli s Cibulkou spojení. Jejich svázání se mi zdálo podle bolesti v mých kolenou, když jsem klečíc držela Cibulku,  hodně a hodně dlouhé. :-).

Vyplnili jsme s paničkou Arga všechny potřebné papíry a vyrazili se spokojenou Cibulkou zpátky k domovu. Cíba si totiž nejen s Argem užila, pohrála, navíc se i parádně vykoupala v jejich  bazénku pro kachny. Vážně si návštěvu  vychutnala,  už tam chyběl jen  šampus s jahodami. :-).

Nyní  budeme jen čekat, jak naše krycí výlety dopadly. Když jsem  pozorovala cestou nádhernou krajinu okolo Jihlavy, byla jsem moc ráda, že jsme na krytí nemuseli jet v zimě.  Výlet jsem  si užila i já, možná je dobře, že moje auto je rozbité a já musela využít služeb jiných řidičů z rodiny.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice VRH B BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.