OTAKÁREK (RIKY) A OSINA

Štěňata vrhu O již mají za sebou poslední očkování,  Osině a předpokládám, že i ostatním sourozencům začalo přezubování. I když v současné době dost zoubků chybí, nebrání to  naší Osině v okusování všeho co ji v tu chvíli napadne. I když hlídám jako ostříž  a v pelíšku má na kousání své kousky dřevěných špalíků, včera jsem při vytírání našla jejími zoubky upravený sedák židle. 🙁

Také konečně dorazily pp a tak jsem při odesílání připojila prosbu těm, kteří ještě neposlali žádnou fotku s dotazem, zda je vše v pořádku. Od majitele Ovsíka (Bena) jsem dostala rychlou odpověď, že je vše v pořádku, ale bohužel ani jednu  fotečku.  Ale velkou radost mi udělaly aktuální fotky Otakárka – Rikyho. Tam je také vše v pořádku, navíc vypadá, že Otík do rodiny a prostředí skvěle zapadl a všichni jsou spokojení.

Osina měla včera  premieru, s malou paničkou Verunkou se vydala s námi sama bez mámy Fazolky a ostatní smečky do lesa na houby. Vůbec nesmutnila, vycházku si pořádně užívala a já jsem si po návratu domů užívala její tentokrát o něco delší spánek.

Za zaslané fotky Otakárka – Rikyho majitelům moc děkuji.

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH O BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.