OČEKÁVÁME VRH P BONASA SORBUS – BŘEZOST FENY POTVRZENA

Dnes jsme byly s Jeřabinou na veterině. Paní doktorka nám ukázala v bříšku Jeřabiny malé Jeřabinky. Pokud bude vše v pořádku, Cipísek (Colens Caeles Lea Wil) a Jeřabina Bonasa Sorbus se stanou rodiči vrhu P Bonasa Sorbus.

Štěňata by se měla narodit koncem října, pokud bude vše v pořádku, tak od nás odchází k majitelům  po osmém týdnu.

V současné době již přijímáme záznamy na štěňata.

Prosím případné zájemce  o uvedení několika informací, které jsou pro chovatele poměrně důležité. Např.:

Proč si zájemce vybral právě českého strakatého psa, co vše o tomto plemeni a jeho temperamentu a povaze ví, zda se s tímto plemenem již někdy setkal. Jeho dosavadní zkušenosti se psy.  Jaké má představy, co vše bude chtít s novým členem rodiny podnikat. Jestli mu zaměstnání umožní se štěněti dostatečně věnovat. A dále,  kde bude štěně bydlet, zda jsou v rodině děti,  či další zvířátka. Jestli plánují výstavy, případně uchovnění nebo mají zájem pouze o aktivního společníka na výlety a další aktivity.  Další informace jsou vítány. Nezajímá mě nic soukromého, ale to, co může ovlivnit moje rozhodnutí, zda zájemce bude opravdu vhodný majitel našeho štěněte a zajistí mu dobrý domov a spokojený život. A věřte, že na tom mi záleží úplně nejvíc.

Určitě  doporučuji těm, co se nemohou dočkat strakatého štěňátka, aby si sháněli co nejvíce informací o tomto plemeni,  o problémech, které je mohou v soužití se strakatým kamarádem potkat, aby si byli jistí, že je  to plemeno právě pro ně.

K DISPOZICI JE ZDE NA NAŠICH STRÁNKÁCH KNIHA ČESKÝ STRAKATÝ PES, KDE POPISUJI SVÉ ZKUŠENOSTI S TÍMTO PLEMENEM.  TŘEBA I TATO  E- KNIHA,   MŮŽE PŘISPĚT KE SPRÁVNÉMU ROZHODOVÁNÍ. 

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH P BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.