CHIMÉRA BONASA SORBUS UCHOVNĚNA, NÁVŠTĚVA CHROUSTA

V sobotu dopoledne jsme měli milou návštěvu, přijeli majitelé Chrousta Bonasa Sorbus, aby nám ukázali,  jak nyní vypadá.  Pes je to moc pěkný, majitelé ho chválili, že je i povahově úžasný, jsou s ním moc spokojení. Bohužel fotoaparát jsem tentokrát nepoužila, tak aktuální fotku Chrousta doplním někdy příště. Večer mě čekala na e-mailu úžasná zpráva o dalším „CHÁČKU“  tentokrát se jednalo o Chiméru – Rozárku.  Chiméra se zúčastnila své první výstavy a zároveň bonitace ve Vraném.  Předvedení se jim moc povedlo, Chiméra se vystavovala v mezitřídě a v konkurenci 4 fen získala ohodnocení V2, rez. CAC.  Po výstavě se zúčastnila ještě bonitace a byla uchovněna bez problémů.  Majitelce moc gratulujeme, měli jsme z jejich úspěchu velkou radost!

POSUDEK Z VÝSTAVY

Zároveň mi majitelka poslala,  co vše společně s Chimérou – Rozárkou od začátku března absolvovaly a co je ještě čeká:

Březen je pro nás začátkem akcí. V sobotu 2.3. jsme si zaběhly náš první caniscrossový závod v městě Touškov u Plzně (4. místo) a 16.3. další v Praze (5. místo). Rozárka je neuvěřitelná. Jde do toho na 100%, táhne celou dobu a hrozně ji to baví. Dali jsme se dohromady s dalšími strakatými a statečně i úspěšně prezentujeme strakáčky. Příští víkend nás čeká další závodění, opět u Plzně.“

Přejeme hodně sportovních i výstavních úspěchů a jsme rádi, že „holky“ společně tvoří tak báječný tým. 🙂

přiložené fotografie jsou z archivu majitelky Chiméry Bonasa Sorbus.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH CH BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.