DOPLNĚNÍ NOVÝCH UDÁLOSTÍ

17. dubna 2016

Stalo se jich hned několik. Nejprve novinky z vrhu C. Cardamom (Ferda)  se stal 10.3.2016 otcem 7 štěňat .  Štěňata se narodila v chovatelské stanici Amorevita, jsou černožlutobílá i hnědožlutobílá a všechna budou dlouhosrstá.  Gratulujeme !

Cardamom je první pes z našeho odchovu, který byl vybrán majitelkou feny a úspěšně kryl.

Další novinky jsou z vrhu A. 25. března uplynulo 5 let od narození prvních strakáčů v naší chovatelské stanici.  Cibulka, (Cakramente Asi Czech Originál) zakladatelka chovu čsp u nás  měla ještě 3 další vrhy – B,D,F. Vrhem F ukončila své mateřské povinnosti.  Byla vždy úžasná, starostlivá a pečlivá máma. Nyní bude zaslouženě odpočívat a chodit na procházky se svými dcerami Dželadou (Malinou) a Fazolkou, které u nás doma zůstaly.

A poslední novinky z vrhu F. 9. dubna 2016 měla štěňata vrhu F roční narozeniny. Uteklo to hrozně rychle. Přišly mi zprávy o Fabě, jak se chová, jakou má povahu, jak jim jde výcvik a také začíná s paničkou podnikat výlety u kola. Zprávy a fotografie poslali majitelé Fuga – Fáfy, Fenykla – Beníka  a Freesie – Abby.  Dorazila i fotografie roční Floxy – Akity.  Fáfa i Fenykl milují  malé děti. Fenykl – Ben  chodí na výcvik, zkouší agility. Fugu – Fáfa a také Freesie – Abby podniká s páníčky výlety.

Dorazily k nám samé dobré zprávy o tom, jak prožila štěňata vrhu F svůj první rok. DĚKUJEME!

AUTORY FOTOGRAFIÍ JSOU MAJITELÉ ŠTĚŇAT VRHU F

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.