FAZOLKA 55. DEN BŘEZOSTI A ZPRÁVY OD MAJORÁNKY

Fazolka se nám už  pěkně kulatí. Dnes jsem udělala aktuální fotky na zahradě, kde se vyhřívala s mámou Cibulkou.  Baští stále dobře, jen dávku musím rozdělit do více porcí přes den. Od příštího týdne již bude spát nahoře v ložnici,  kde bude mít k dispozici porodní bednu.

Po prázdninách nám také dorazily zprávy a fotky od majitelky Majoránky – Bugy. Dovolím si přidat opět krátký  úryvek z toho,  co majitelka napsala:

Zase budu Bugču jen chválit, protože je opravdu bezvadná. Když to shrnu, zbožňuje pohyb, vodu a děti. Je to „český vodní pes“! Od svých 4 měsíců sama dobrovolně všude vleze do vody a plave si, jen tak, sem a tam.  Mezi dětmi je také moc spokojená, kombinace dětského tábora s nonstop přístupem do potoka,  byla myslím, její vysněná dovolená. Kromě tábora jsme ji měli také v kempu, na chalupě a po různých návštěvách a nikde nemá problém, hned se všude přizpůsobí. Doma zůstává sama zatím na 3-4 hodiny, a zdá se, že je v pohodě.  Aktuálně má něco přes 14 kg a v kohoutku skoro 50 cm.

Za zprávy a aktuální  fotky majitelce moc děkuji!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH M BONASA SORBUS, VRH N BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.