LOUČENÍ SE ŠTĚŇATY VRHU O BONASA SORBUS

Všechno jednou končí, a tak skončil i pobyt čtyř  štěňat Fazolky a Alíka u nás.  Štěňata byla očkovaná, očipovaná, prohlédnutá veterinářem a užila si hodně mazlení od návštěv. Přijeli se podívat i majitelé táty  Alíka a přivezli štěňátkům do výbavy dobrůtky. Výbavu jsem měla připravenou již v prvních čtrnácti dnech života štěňat, bohužel jedna připravená výbavička pro Okru mi tu zůstala.

Také došlo na módní přehlídku, kdy jsem štěňatům obojky na chvíli nasadila. Opravdu jen na chvíli, protože se samozřejmě jak bývá zvykem,  za obojky začala tahat.

Počasí nám přálo a tak mohla být štěňata do odjezdu přes den stále venku. Jen jsem je poslední dny vynášela ven na zahradu stále dřív a domů je odnášela co nejpozději.  Budíček mi dělala kolem čtvrté a páté hodiny a naštěstí, když se venku ulítala, doma potom po chvilce řádění usnula a byl klid.

A přišla sobota,  doba odchodů.

Jako první od nás odjížděl Oříšek. Oříšek se bude jmenovat stejně a bydlet bude v Českých Budějovicíh.

Druhý v pořadí odjížděl Otakárek. Tomu majitelé vybrali jméno Riky a odjel docela daleko. Jeho domovem budou Hořehledy u Spáleného Poříčí.

V sobotu ještě odjížděla Ostálka. Ta bude bydlet v Ústí nad Labem a majitelé jí vybrali krásné jméno Polárka.

Tím skončily prozatím odchody štěňat a ve výběhu doma i na zahradě zůstala dvě štěňata. Ovsík a Osina.  Máma Fazolka se přidala do jejich řádění a tak bylo ve výběhu na zahradě stále na co koukat.

V pondělí odpoledne si přijeli pro Ovsíka. Od majitele dostal jméno Beny a bydlet bude v Havlíčkově Brodě.

Ve výběhu zůstala jako poslední Osina.  Na přímluvu dcery a vnučky, které s ní plánují různé aktivity a výlety,  zůstává tady u nás ve smečce. Jméno jí samozřejmě zůstává stejné.

Tento vrh byl Fazolky poslední. Tím končí její chovnost. Jako máma byla skvělá a o štěňata se úžasně starala. Fazolko moc Ti děkuji!!

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH O BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.