MÁME NAKRYTO

Ve čtvrtek jsme byly s Limetkou na odběru krve na progesteron.  Výsledek 3,6 – krytí za 2-3 dny. A tak jsme v sobotu vyrazily směr Chomutov za krycím psem č. 1 – Daskem  z Majklovy zahrady. Je to od nás dost daleko, navíc pro mě neznámá trasa a ještě k tomu příšerné vedro.   Dasko bydlí v nádherné krajině a jeho majitelé jsou prima lidičky. Ale i když jsme se všichni snažili,  nepovedlo se, aby se Dasko s Limetkou svázali. A tak jsem poprosila pana chovatele z chovatelské stanice z Majklovy zahrady a ten byl ochotný s námi na krytí jet znovu. V neděli se díky jeho pomoci krytí skutečně povedlo a na překrytí jsme jeli ještě v úterý. V tropickém vedru byla cesta příšerná, ale MÁME NAKRYTO!

Dasko je pěkný pes a  má úžasnou povahu. Limetka se mu líbila, takže se opravdu snažil.  Zda se u nás narodí vrh CH budeme vědět   přibližně za 25 dní. Zatím je možné vše sledovat na kalendáři březosti.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH CH BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.