POZDRAVY OD LARYHO A OŘÍŠKA, PŮLROČNÍ OSINA

Ke konci roku mi přišlo několik milých přáníček od majitelů našich odchovů. Ať už to byl pohled s Rambem (Nikotinem) nebo sms přáníčka s fotkou, všechna byla milá a udělala mi velkou radost.  Za všechny přidávám alespoň několik fotografií Lauruse – Laryho.

a také Oříška, kterému bylo stejně jako Osině a ostatním z vrhu O Bonasa Sorbus již půl roku. Majitel Ořiška moc chválil, je to prý šikovný a milý pejsek a podle fotografií také fešák.

To naše Osinka roste a roste a roste. Přerostla kocoury, Limetku, Jeřabinu, Cibulku,  Cocu, nyní je téměř tak vysoká  jako máma Fazole a do Maliny jí ještě kousínek chybí. Jsem zvědavá kdy se to zastaví. Asi se měla jmenovat Amina :-).  Jinak se jí nyní snažím konečně vynahradit to, že jsem na ni neměla dost času, když jsem pečovala o štěňata. Děláme dlouhé vycházky, lítá s mámou a také se snažím, aby se naučila něco nového a vycházky pro ni byly zajímavější. Počasí nám zatím přeje, venku to nyní vypadá jako na jaře, dokonce jsem včera objevila rozkvétající kočičky.

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH O BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.