PRVNÍ LOUČENÍ ZA NÁMI

15.října 2012

Uteklo to jako voda. V úterý 9.10.2012 nás doma  navštívil pan veterinář, všechna štěňata prohlédl, naočkoval, očipoval,  vyplnil spoustu papírů a vrh B může jít do světa. Ve středu štěňata ještě dostala spot proti blechám a klíšťatům a začali jsme připravovat balíčky na cestu.

Každé štěně od nás na cestu dostane: dečku, kterou dávám den před jejich odchodem do pelíšku načichnout, balíček od firmy Royal Canin s krmivem RC Medium Junior,  knížečkou a hračkou, europas,  přihlášku do Národního registru zvířat, návod na štěně, kupní smlouvu, kopii dokladu o kontrole vrhu B, míček, přetahovadlo,  vodítko a obojek.

Jako první od nás odjížděla v sobotu dopoledne Bika. Měla nejdelší cestu ze všech štěňat, bude bydlet v Brně. Po obědě odcestovala směrem na Plzeň Bluma. A poslední,  kdo nás  v sobotu opouštěl byl Bergamot, ten jel do Prahy a  na rozloučenou se páníčkovi ještě pomstil kousnutím do nosu. Má to prý za tu zvýšenou ohrádku. 🙂

V neděli odpoledne si přijeli také z Prahy pro Bambuse. Běluha sice  odjíždí do Liberce až dneska odpoledne, ale už jsme ji také zvážili a balíček pro ni je připravený.

Začíná být u nás doma tišeji a prázdněji.

Příspěvek byl publikován v rubrice VRH B BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.