ŠTĚŇATA Z VRHU N ODJELA DO SVÝCH DOMOVŮ

V týdnu se u nás zastavil pan veterinář, štěňata prohlédl, očkoval a čipoval.  Všechna štěňata jsou v pořádku a mohla jsem tedy domlouvat na víkend odjezdy štěňat.   Poslední dny pobytu štěňat u nás byly pro mě tentokrát hodně náročné.  Venku bylo ošklivo, pršelo  a tak štěňata nemohla ven. Ve výběhu řádila, prala se, snažila se zničit co se dalo a přes den toho moc nenaspala.   A tak jsem byla ráda, že celá demoliční četa   mohla odjet domů  v sobotu. Vše bylo pro štěňata  již připravené.

VÝBAVA PRO ŠTĚŇATA VRHU N BONASA SORBUS

V 11 hodin dopoledne si jako první  přijeli majitelé pro Nikotina. Nikotin se bude jmenovat Rambo a bude bydlet ve Starých Ouholicích.

Další odjížděla Nymfa. Té majitelka vybrala jméno Dorotka a bydlet bude ve Svitavách.

Třetí v pořadí se vydal na cestu dlouhou téměř 400 kilometrů Námel. Bydlet bude v Metylovicích a majitelé mu k mé velké radosti ponechali jméno Námel.

Pro raubířku Nigellu si přijel majitel ve 14 hodin, odvezl si ji do Kamenného Újezdce  a dal jí moc pěkné jméno Bosorka.

Poslední pejsek z vrhu Nezmar odjížděl se svými majiteli do Prahy a dostal jméno Ron.

V ohrádce zůstala poslední fenka z vrhu Nesytka. Pro tu si majitelé přijeli po 18. hodině a odvezli si ji také do Prahy. Nesytka se bude jmenovat Holly.

Fazolka tentokrát štěňata dost hledala a byla smutná. Trochu se s odchodem štěňat smířila, když dostala pořádnou večeři.  Zvládla porod buřtíků i následnou péči vzorně, moc jí děkuji.

Štěňatům přeji, aby jejich majitelé byli skvělí parťáci, měli pochopení pro jejich první lumpárny, snažili se jim porozumět a vytvořit jim skvělý domov. Majitelům přeji trpělivost i když ta roztomilá štěňátka začnou zlobit, ničit a lumpačit, aby se dobře sžili a aby je nikdy třeba jen na chvilku nenapadlo, že udělali chybu když se rozhodli pro toto báječné plemeno.

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH N BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.