ŠTĚŇATA Z VRHU P BONASA SORBUS JSOU JIŽ VŠECHNA DOMA

Štěňata poslední chvíle před odjezdem trávila ještě řáděním, také již okusovala co se dalo a uhlídat je bylo čím dál těžší.  Pekan již přelezl ohrádku a tak jsem musela vymýšlet,  jak mu tuto zábavu překazit.  Jeřabina si s dětmi  pohrála, opečovala je a zase ráda zmizela z výběhu. Na štěňata se také občas přišla podívat jejich prababička Cibulka. Cibulce je 14 let a 9 měsíců a poslední týdny je již dost špatná. Moc nechce baštit a bere léky na záda, protože jinak jí neslouží zadní nohy a když upadne, tak se sama nezvedne.  Ale loudit u stolu jí nic nezabrání. :-).

Výbavu pro štěňata jsem dokončila a tentokrát mi dala opravdu zabrat. Už jenom tím, že mi chyběl jeden hlídač štěňat a také topič, takže jsem od šicího stroje musela často odbíhat. A tak než jsem ušila 9 dek, 9 obojků, 9 vodítek, 9 pamlskovníků a 9 balonků, trvalo to  skoro až do odjezdu štěňat. Velkou radost mi udělali majitelé Pecky, kteří upletli a štěňatům do výbavy věnovali 9 parádních přetahovadel z fleecu.

Obojky jsem štěňatům vyzkoušela a také všechna s výbavou vyfotila.

A ve středu dopoledne jako první odjížděla Pecka.

Pecka odjela do Plzně, kde zaplnila prázdné místo po Dorce Dakam.  Majitelé jí nechali jméno Pecka.

Ve čtvrtek odjížděla další dvě štěňata

Platan odjel od nás hodně daleko,  až do Písečné v Olomouckém kraji. Majitelé mu vybrali jméno Puk.

Pro Phloxe si přijeli také ve čtvrtek. Zamířil do Dlouhé Vsi u Rychnova nad Kněžnou, kde před ním bydlel již  strakáč  Jurášek z Česlova. Majitelé mu dali jméno Percy.

V pátek odjezdy pokračovaly.

První odjížděl dopoledne Pepper do Uhříněvsi u Prahy.   Odváželi si ho majitelé, kteří již  měli strakáče a dokonce příbuznou naší Cibulky (Cakramente Asi Czech Originál),  fenku  Eniky Beniky Asi  Czech Originál. Jméno nechali majitelé  pejskovi stejné.

Druhý v pátek odjížděl Pupen. Pupen odjel do Králova Dvora a majitelé mu  nechali k mé radosti jméno stejné.

Další pejsek, který odjížděl,  byl Pulec. Ten dostal jméno Dobby a odjel do Nové Paky.

V poledne odjížděla fenka Petunnie. Bude bydlet v Praze 1 a majitelé jí dali jméno Poldynka.

Poslední pejsek Pekan odjel do Třemošné u Plzně a jméno mu  zůstává stejné.

Ve výběhu zůstalo poslední štěně, fenka Primulka. Do příjezdu majitelů chvíli fňukala a sháněla sourozence, pak ale usnula. Odjížděla kolem 16 hodiny do Prahy 6 a jméno jí zůstává  stejné.

 

Všem štěňatům přeji pěkný a spokojený život a jejich majitelům, aby nikdy nelitovali, že si štěně od nás odvezli a našli ve strakáči bezvadného parťáka.

Jeřabina svůj první porod zvládla bezvadně a o štěňata se vzorně starala. Jeřabinko moc děkuji!

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH P BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.