COCA JE BŘEZÍ, KONCEM PROSINCE ČEKÁME NAROZENÍ VRHU K

Coca se normálně  ráda mazlí, ale poslední dny se její touha po mazlení hodně zvýšila.  Jakmile si někdo sedne do křesla, už ji má na klíně.  Od neděle také přestala ve smečce vítězit ve vyprazdňování misky. Žere pomalu a večeři nikdy docela nedojí. To vše naznačovalo, že by opravdu mohla být březí. Abychom měli jistotu, vyrazila jsem s ní dnes  na návštěvu veterináře.  Skutečně, na sonu bylo vidět, že se naše říjnové výlety za Kašparem z Majklovy zahrady opravdu vydařily. Pokud bude vše v pořádku,  stanou se Coca a Kašpar koncem prosince rodiči dlouhosrstého vrhu K  Bonasa Sorbus.

V současné době přijímáme předběžné záznamy na štěňata.  Případné dotazy zájemcům  ráda zodpovím, ale také prosím o několik základních informací, které mě jako chovatele vzhledem k dalšímu životu našich odchovů  zajímají. Např.:

Proč si zájemce vybral právě českého strakatého psa, co vše o tomto plemeni a jeho temperamentu a povaze ví, zda se s tímto plemenem již někdy setkal. Jeho dosavadní zkušenosti se psy.  Jaké má představy, co vše bude chtít s novým členem rodiny podnikat. Jestli mu zaměstnání umožní se štěněti dostatečně věnovat. A dále,  kde bude štěně bydlet, zda jsou v rodině děti,  či další zvířátka. Jestli plánují výstavy, případně uchovnění nebo mají zájem pouze o aktivního společníka na výlety a další aktivity.  Další informace jsou vítány. Nezajímá mě nic soukromého, ale to, co může ovlivnit moje rozhodnutí, zda zájemce bude opravdu vhodný majitel našeho štěněte a zajistí mu dobrý domov a spokojený život. A věřte, že na tom mi záleží úplně nejvíc.

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH K BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.