POSLEDNÍ SPOLEČNÉ DNY VRHU Q BONASA SORBUS

Štěňátka již mají osm týdnů. Zítra k nám dorazí  pan veterinář, aby je prohlédl, naočkoval a očipoval.  Potom zbývá s majiteli domluvit časy odchodů a o víkendu by měla  odjet do svých domovů.

Zatím ale jsou ještě všechna tady a začínají již pěkně zlobit a vymýšlet lumpárny. Největší zábava je stoupnout si do misky s vodou a všechnu ji hezky vycákat na podlahu.  A tak jsem musela vytáhnout stojánek s miskami, ale snaží se tam strkat packy i do výšky. Samozřejmě začínají okusovat  vše co jde. Počasí se nám dost zkazilo, a tak jsem roztáhla ohrádku v pokoji, aby štěňata  měla větší výběh. Ale venku se přece jen lítá nejlépe.

O víkendu štěňátka zažila poprvé dětskou mazlící návštěvu. Pořádně si to užívala. A včera mohla být zase venku na zahradě.  Baví je to tam čím dál tím víc. První chvíle neskutečně lítají, potom si chvíli oddechnou v boudičce a řádí znovu. Samozřejmě je zajímá vše od trávy po lítající listí. Snad se počasí umoudří a ještě si tento týden společnou probíhačku venku  užijí.

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, VRH Q BONASA SORBUS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.